Geneticadag afgelopen zaterdag

Afgelopen zaterdag hadden we onze studiedag genetica. Deze werd bijgewoond door onze BVA keurmeesters, BVA medewerkers, aangevuld met vier gelukkige leden welke uitgeloot werden. De ruimte is beperkt tot 20 mensen en dat maakt het dan ook speciaal omdat we op die manier heel eenvoudig kunnen ingaan op de vragen van de aanwezigen. Het was gezellig en interessant.

Dank aan iedereen voor de leuke dag.

Hier een foto van een aantal deelnemers die op de foto wilden, uiteraard hebben we hun privacy gegarandeerd (LOL)2 Responses to Geneticadag afgelopen zaterdag

 1. Alex Boom says:

  Het was een geweldige dag.
  Te veel om allemaal te kunnen onthouden.
  Maar de belangrijkste woorden zitten in mijn koppie.
  Dank u Dirk voor uw inzet en kennis die u
  Met ons hebt gedeeld.
  Tot in September met met de BVA Masters.
  En vergeet niet de groetjes te doen aan uw zuster met hele dikke knuffels (lol)

  De allerbeste groetjes van Alex Boom

 2. Ben Willems says:

  Dat u als geen ander deze materie op een begrijpelijke en geanimeerde manier kan brengen hebben we op onze school al mogen ervaren. Ik kan me voorstellen dat de aanwezigen er niet alleen veel zullen van opgestoken hebben, maar er ook nog een prettige dag zullen beleefd hebben.
  Op onze school kijken we al uit naar uw volgende gastcollege.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *